Nowa kamera Matterport Pro 3, która zyskała nowe możliwości i jest gotowa na wszystko.
Większe przestrzenie. Lepsza dokładność. Szybsze skanowanie.

Pro3 wzmacnia wszystko, co kochasz w naszej przełomowej kamerze Pro2, umożliwiając tworzenie pięknych, dokładnych i wciągających cyfrowych bliźniaków w dowolnej przestrzeni — w tym na zewnątrz

Przenieś żywą rzeczywistość do wirtualnego świata dzięki kamerze Matterport Pro 3

Matryca 20 MP z niestandardowym 12-elementowym obiektywem obejmuje ultraszerokokątny obraz, tworząc dokładne, szczegółowe cyfrowe bliźniaki w żywych, realistycznych kolorach, dzięki czemu czujesz się częścią akcji.

Na zewnątrz, na zewnątrz, w każdej chwili.
Wirtualne spacery nie są już ograniczone do przestrzeni wewnętrznych. Nasza przełomowa kamera z LiDARem wykonuje miliony pomiarów w warunkach od słabego światła do bezpośredniego światła słonecznego, pozwalając Ci doświadczyć wspaniałych wrażeń na świeżym powietrzu z wciągającymi szczegółami.

Dokładność dostaje ulepszenie.
Pro3 wraz z naszą zaawansowaną platformą przetwarzania w chmurze zapewnia wirtualne spacery , które są dokładniejsze, bardziej szczegółowe i realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Niesamowity zasięg.
Skany w rekordowym czasie.
Przechwytując dane 3D z odległości do 100 metrów w czasie <20 sekund na jeden ruch, Pro3 przyspiesza proces skanowania, pozostawiając więcej czasu na współpracę.

Wysokowydajny, precyzyjny LiDAR.
Ultraszybki, precyzyjny czujnik LiDAR Pro3 może działać przez wiele godzin, jest zaskakująco kompaktowy i wykonuje miliony pomiarów w każdych warunkach.

Zaprojektowany z przenośność na uwadze.
Pro3 jest lekki i łatwy do noszenia przez cały dzień. Prosta wymiana akumulatorów pozwala na ciągłe skanowanie aż do zakończenia pracy.

 

 

 

Blog - najnowsze wpisy

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!