Założenie firmy jest dopiero początkiem realizacji marzeń o sukcesie. Klienci nie od razu zaczną korzystać z Twoich usług lub kupować produkty, jakie oferujesz. Musisz do nich dotrzeć, a najlepszym kanałem kontaktu jest internet. Twoim obowiązkiem jako przedsiębiorcy jest przedstawienie się szerokiemu gronu konsumentów. Najskuteczniejszym narzędziem jest wizytówka w Google Maps.

Biznes wchodzi na wyższy level promocji

Strona internetowa i działalność w mediach społecznościowych są już niewystarczającymi sposobami na promocję biznesu w sieci. Obecnie masz znacznie więcej możliwości, a jedną z nich jest Google Street View. Usługa pomaga w promowaniu firm, które posiadają stacjonarne siedziby. Możesz zapewnić swoim Klientom wirtualny spacer po swoim lokalu, jednocześnie dostarczając szereg informacji o swojej działalności.

Przewaga wizytówki w Google Maps nad tradycyjną stroną internetową to przede wszystkim dynamika i możliwość interakcji z widzem. Klient siedząc przed komputer widzi poruszające się obrazki, może dotrzeć wszędzie tam, gdzie chce, a nie ogląda wyłącznie statycznych zdjęć prezentujących w nudny sposób zakres Twojej działalności, jak i misję firmy.

Google Street View to narzędzie nie do przecenienia, z którego każdy współczesny przedsiębiorca powinien skorzystać. Automatycznie lokalizacja Twojego biura, jak i cała okolica zostają wyróżnione na mapie Google oraz w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na wzrost zainteresowania Twoją ofertą.

Wizytówka w Google Maps zwiększa wartość Twojej strony internetowej, jak i wszystkich działań, jakie podejmujesz w sieci. Internauta dużo chętniej przeczyta informacja na Twój temat, jeżeli zaprezentujesz się w tak efektowny sposób.

Nawiązuj kontakt z Klientami, przedstaw się w atrakcyjny sposób

Aby przyciągnąć Klientów, musisz publikować wiele atrakcyjnych treści. Zarządzaj kontaktami w taki sposób, aby budować pozytywne wrażenie w oczach Klientów. Wizytówka w Google Maps pomoże w tym najlepiej.

Blog - najnowsze wpisy

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!