Jeżeli znajdziesz strategię marketingową, która działa, sprzedasz każdą nieruchomość. Większość tradycyjnych metod prezentacji działa z różnym skutkiem. Przez dłuższy czas zdjęcia 2D święciły triumfy. Dziś są przeżytkiem. Zastąpiła je technologia Matterport wraz ze zdjęciami 3D i wirtualnymi spacerami.

Piękna fotografia domu może wzbudzić zainteresowanie każdego i emocjonalnie przywiązać potencjalnego kupca do obiektu. Najwięcej zyskasz, jeżeli skorzystać z fotografii realnej. Powinna być kluczowym elementem Twojej kampanii marketingowej. Wirtualny spacer 3D zapewnia innowacyjną promocję, która oddziałuje w najlepszy sposób na kupujących.

Korzyści dla kupującego z wirtualnych spacerów

Większość nabywców rozpoczyna poszukiwania nieruchomości w internecie, głównie dlatego, że są to osoby młode, które używają technologii cyfrowych w zasadzie do wszystkiego. Aby podjąć decyzję, potrzebują jednak czegoś więcej niż zwykła fotografia. Nikogo już nie dziwi, że nabywca oczekuje, że agent nieruchomości zaproponuje mu multimedialną prezentację budynku, która zrobi na nim ogromne wrażenie. Do tego potrzebne są wysokiej jakości zdjęcia, a także wirtualny spacer po nieruchomości, dzięki któremu zobaczyć będzie można wszystkie niuanse budynku.

Co ważne, siedząc przed komputerem Klient ma możliwość powrócić do zakamarków, które są dla niego interesujące, może się im dokładnie przyjrzeć. Trudno jest taki efekt osiągnąć na żywo, gdy występuje wiele czynników rozpraszających.

Korzyści dla agentów nieruchomości z wirtualnych spacerów

Przygotowując materiały promocyjne agent nieruchomości musi zadbać o najdrobniejsze detale. Najlepiej będzie w stanie zaprezentować walory budynku udostępniając wirtualny spacer, na którym nieruchomość najlepiej widać, z wszystkimi jej korzyściami. Treść wizualna jest dużo bardziej dynamiczna niż statyczne zdjęcie, a to znacznie bardziej przemawia do potencjalnych nabywców.

Wartością, jaką daje wirtualny spacer jest możliwość spotykania się wyłącznie z zainteresowanymi Klientami, którzy już widzieli dom, są nim zainteresowani i tylko chcą wynegocjować korzystną dla siebie ofertę. Mniejsza strata czasu, więcej sprzedanych nieruchomości.

Blog - najnowsze wpisy

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!