Spacer 3D Piotr Dominiak -spacery wirtualne Matterport

Jesteśmy młodą firmą, dla której najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Staramy się realizować zlecenia z najwyższą starannością, zgodnie z oczekiwaniami. Chcemy, aby Klienci byli zadowoleni z naszych realizacji, a jednocześnie osiągali cel, jakim jest zwiększenie widoczności w sieci i pozyskali nowych Klientów.

Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy na licznych kursach i szkoleniach pozwala nam obsługiwać kamerę Matterport Pro2 w sposób profesjonalny i przynoszący najlepsze efekty wizualne. Wirtualny spacer jest najlepszą wizytówką dla Twojej firmy, prezentuje z najlepszej strony nieruchomość, a jednocześnie w wielu przypadkach przekonuje Klienta do skorzystania z Twoich usług.

Gwarantujemy świadczenie wysokiej jakości usług, dokładnie zeskanujemy Twój obiekt w celu przygotowania wizualizacji umożliwiającej spacery 3D w pełnym wymiarze. Przeniesiesz swoich Klientów do świata, w którym bez wychodzenia z domu zapoznają się naocznie z profilem Waszej działalności.

Dzięki wykonywaniu panoramy wewnątrz obiektów umożliwiamy atrakcyjną prezentację dowolnego budynku. Udostępniamy szczegóły zwykle ukryte dla obserwatorów. Gwarantujemy drogę do pełnej prezentacji obiektu, jak i terenu wokół niego.

Wygraliśmy konkurs Holiday Cheer!

Matterport

Pragniemy poinformować, że nasz wirtualny spacer dla sklepu z ręcznie robionymi bombkami został doceniony przez firmę Matterport organizującą konkurs Holiday Cheer. Otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii „Najlepszy pokaz lokalnej tradycji”. Wywalczyliśmy iPhone 12 Pro, który na pewno wykorzystamy w naszej działalności. Dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Konkurs miał zasięg międzynarodowy! Taki sukces cieszy podwójnie i jest olbrzymią dawką motywacji !

Już niedługo trochę zmian – zapraszamy do współpracy!

12 Days of Cheer winner – Piotr Dominiak

Congratulations Piotr Dominiak of Internetowyspacer.pl for winning an #iPhone 12 Pro in our Holiday Cheer contest! Enjoy your congratulatory message from Thom Filicia. Check out this Matterport #virtualtour winner in the Best Display of Local Tradition category https://bit.ly/3hA20fK

Opublikowany przez Matterport Piątek, 1 stycznia 2021

Blog - najnowsze wpisy

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!